ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Szkoła tańca Pole Dance Poznań zaprasza na zajęcia indywidualne z Pole Dance! Jeśli wolisz trenować indywidualnie, pod okiem czujnego instruktora, to trening w sam raz dla Ciebie!

Ćwiczenia na rurze Poznań – w grupie oraz indywidualnie!

Zajęcia Pole Dance Poznań można realizować w trybie indywidualnym oraz grupowo. Jeśli cenisz sobie pracę w pojedynkę i lubisz, gdy trener poświęca Ci dużo czasu, warto zapisać się na indywidualny kurs! Jest to zestaw ćwiczeń, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Jeśli zaliczasz się do osób, którym łatwiej się koncentrować w małej grupie lub tylko i wyłącznie w obecności trenera, to świetna propozycja dla Ciebie!

Fitness na rurze Poznań – dlaczego warto?

Zajęcia z Pole Dance to okazja, by nauczyć się panować nad swoim ciałem. Dyscyplina ta, będąca połączeniem gimnastyki, akrobatyki, rozciągania i tańca, wpływa pozytywnie na całe ciało. Tempo i plan treningowy są dostosowywane indywidualnie do potrzeb osoby ćwiczącej. To świetny sposób na to, by nauczyć się zmysłowych ruchów, zwiększyć swoją pewność siebie, poprawić kondycję oraz wymodelować sylwetkę!