STRETCHING

Szukasz ciekawych ćwiczeń rozciągających? Chcesz wzmocnić swoje ciało i zwiększyć gibkość oraz zwinność? Nasza szkoła tańca Pole Dance Poznań posiada w swojej ofercie coś specjalnie dla Ciebie! Wypróbuj kurs Pole Dance Poznań!

Pole Dance to nie tylko nauka tańca na rurze. To ogólnorozwojowa dyscyplina, która ma na celu wyszczuplić ciało oraz poprawić kondycję i zwinność. Nie bez powodu w programie kursu znalazł się także stretching. Co to takiego?

Stretching Poznań – zadbaj o swoje ciało!

Stretching to zestaw ćwiczeń, które polegają na rozciąganiu całego ciała. Trening przebiega w wyjątkowo w relaksującej atmosferze. Zajęcia mają na celu zminimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji i urazów oraz poprawić koordynację ruchową. Zapisz się na stretching, by cieszyć się jeszcze lepszym zdrowiem! Stretching poprawia elastyczność mięśni, jest także świetnym sposobem na pozbycie się bólów kręgosłupa, ramion oraz barków. To trening, który wpływa pozytywnie na układ krwionośny i oddechowy oraz świetnie przygotowuje ciało do wykonywania zaawansowanych figur!