POLE DANCE

Marzy Ci się piękna i smukła sylwetka? Szukasz niestandardowego sportu, który wyzwoli Twoją kobiecość i zwiększy pewność siebie? Polecamy Pole Dance Poznań! Ćwiczenia te mają na celu poprawić ogólną kondycję i wzmocnić mięśnie całego ciała. Dzięki treningowi zwiększysz świadomość własnego ciała oraz zadbasz o swoje zdrowie!

Nasza szkoła tańca na rurze Poznań oferuje ćwiczenia sportowe, które wysmuklają sylwetkę i zwiększają ogólną gibkość. Zajęcia Pole Dance to ćwiczenia ogólnorozwojowe, będące połączeniem gimnastyki, tańca, rozciągania i akrobatyki. Twoje dziecko również pokocha ten sport! Zapraszamy na Pole Dance Kids!

Zajęcia Pole Dance Poznań – dlaczego warto?

Kurs Pole Dance jest polecany każdemu, bez względu na wiek i aktualną kondycję fizyczną. Pole Dance, nie dość, że jest bardzo widowiskowy i estetyczny, to jeszcze wpływa pozytywnie na całe ciało. To dyscyplina, która rozwija układ mięśniowy i wzmacnia szkielet. Dzięki regularnym treningom zwiększysz swoją zwinność oraz wysmuklisz sylwetkę.

Interesuje Cię Pole Dance dla początkujących w grupie? A może wolisz Pole Dance dla zaawansowanych? Na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszej ofercie!