EXOTIC POLE DANCE

Chcesz na nowo odkryć swoją kobiecość? Szukasz sportu, który pozwoli Ci spełnić marzenie o zadbanej i pięknej sylwetce? A może zależy Ci, żeby zamienić iskry w sypialni w prawdziwy ogień? Mamy dla Ciebie propozycję – wypróbuj koniecznie fitness na rurze w Pole Dance Studio! Oferujemy ćwiczenia w przyjaznej atmosferze i przy świetnej muzyce, które spełnią oczekiwania pań w każdym wieku.

Nasze nowe zajęcia Pole Dance Exotic to kurs, który wyzwoli Twoją kobiecość. Ćwiczenia są skoncentrowane na nauce płynnych i namiętnych ruchów i subtelnej choreografii. Nie musisz być wysportowana ani mieć doświadczenia. Nasze instruktorki podzielą się z Tobą tajnikami spektakularnych akrobacji na rurze, które szybko nauczysz się wykonywać samodzielnie. Podczas kursu Exotic Pole Dance odkryjesz, że zajęcia są uzależniające, a taniec na rurze w wysokich platformach sprawia prawdziwą przyjemność!

Polecamy zajęcia pole dance w naszej szkole paniom, które chcą czuć się świetnie we własnej skórze. Weź w dłoń telefon i już dziś zapisz się na Exotic Pole Dance. Obudź w sobie prawdziwą boginię!