Infinity Pole Dance

Nasza oferta

POLE DANCE – to ćwiczenia na rurze, które wysmuklają sylwetkę, podnoszą świadomość własnego ciała i zwiększają ogólną gibkość. Zajęcia Pole Dance uczą zmysłowych ruchów, dlatego często nazywane są także tańcem na rurze. Ćwiczenia te mają na celu poprawić ogólną kondycję i wzmocnić mięśnie całego ciała. Interesuje Cię Pole Dance dla początkujących w grupie? A może wolisz zajęcia indywidualne i Pole Dance dla zaawansowanych? Na pewno znajdziesz coś dla siebie w ofercie naszej szkoły tańca Pole Dance!

action-adult-aerobics-415212

STRETCHING – zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu
partii ciała do pole dance. Zajęcia pomagają wykonywać bardziej skomplikowane figury.to zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu całego ciała w relaksującej atmosferze. Zajęcia te nie znalazły się w programie kursu Pole Dance przypadkowo. Dzięki ćwiczeniom rozciągającym można uniknąć wielu kontuzji i urazów. Zajęcia te mają na celu także przygotowanie ciała do wykonywania bardziej zaawansowanych figur! Nie czekaj, zapisz się na zajęcia Pole Dance oraz stretching z Pole Dance Poznań! 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE – Interesuje Cię Pole Dance dla początkujących? A może cenisz sobie pracę w pojedynkę i chcesz ćwiczyć pod okiem czujnego instruktora, który będzie poświęcał Ci maksymalnie dużo czasu? Z pewnością zaciekawi Cię nasza oferta zajęć indywidualnych. Indywidualny kurs Pole Dance zostanie dostosowany do Twoich potrzeb tak, by wtajemniczyć Cię w tajniki fitness na rurze i nauczyć Cię jak najwięcej. To świetny sposób na to, by poprawić kondycję, nauczyć się zmysłowych ruchów oraz wymodelować sylwetkę!

 

Young blond sexy pole dance woman on old wall background
active-adult-athlete-863993

DANCEHALL– Szukasz ciekawych zajęć sportowych, które pozwolą Ci się odstresować i oderwać od pracy? Poza zajęciami fitness na rurze nasza szkoła Pole Dance oferuje także zajęcia z dancehallu. To wyjątkowy i energiczny styl tańca wywodzący się z egzotycznej Jamajki. Dzięki nauce Dancehall w Szkole Tańca Pole Dance nauczysz się panować nad własnym ciałem i czerpać radość z każdego kroku. Poczujesz się kobieco, nabierzesz pewności siebie i wymodelujesz sylwetkę. To świetna metoda na poprawę samopoczucia oraz zwiększenie poczucia własnej atrakcyjności!

 

 

ZAJĘCIA OPEN – Interesuje Cię Pole Dance dla zaawansowanych? W naszej szkole tańca Pole Dance fitness na rurze możesz ćwiczyć także na własną rękę, bez opieki instruktorki. To doskonała okazja, by podszlifować umiejętności, poćwiczyć układy, przygotować się do zawodów lub opracować choreografię na ważny występ. Jeśli intensywne zajęcia Pole Dance to dla Ciebie za mało, zapraszamy także na stretching, dzięki któremu Twoje ciało będzie jeszcze bardziej sprężyste oraz na naukę tańca Dancehall!

 

Pole Dance studio Poznań

WIECZORY PANIEŃSKIE – Ten wyjątkowy dzień Panna Młoda może
spędzić wraz ze swymi przyjaciółkami właśnie u nas ucząc się tańca pod
okiem instruktorki która da specjalny pokaz i wprowadzi Was w
niezapomniany nastrój tej wyjątkowej nocy. Przy okazji nauczycie się
krótkiej choreografii a na specjalne zamówienie może być również tort.
Na zakończenie na pewno nie zabraknie lampki szampana.

Pole Dance Kids Junior to zajęcia z gimnastyki łączące elementy tańca oraz akrobatyki na rurce skierowana do młodszego odbiorcy.
Te zajęcia uczą precyzji poprawiają ogólną sprawność fizyczną oraz koncentrację.
Dzieci i młodzież uwielbiają zajęcia gdzie mogą wylądować niespożytą energię i głód poznawania nowych ćwiczeń.
Treningi skierowane są na naukę elementów tańca, akrobatyki oraz ćwiczeń rozciągających i wzmacniających ciało. Prowadzone są to pod czujnym okiem instruktora w małych grupach do 6 osób, aby zachować bezpieczeństwo na sali. Każdy ma zapewnioną swoją rurkę.

adult-attractive-ballet-270856-min