Infinity Pole Dance

Poznaj naszą kadrę

INEZ

Trenuję Pole Dance pare lat nieustannie się rozwijając. Uczestniczyłam w wielu warsztatach, ucząc się od najlepszych. Jest to dla mnie pasja, którą chcę zarażać innych. Studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku sport. Jestem trenerką personalną z certyfikatami z zakresu m.in. treningu siłowego, mobility. Oprócz Pole Dance trenuję także podnoszenie ciężarów. 
Dzięki skurpulatnie zdobywanej wiedzy z mechaniki apratu ruchu zajęcia ze mną są efektywne i bezpieczne.
 

ANIA

Pole dance stał się moja pasją niedługo po wieloletniej przygodzie z innymi stylami tańca takimi jak hip hop, dancehall oraz twerk. Sztukę sportu przy drążku wciąż doskonale pod okiem najlepszych  instruktorów. Dzięki ukończeniu kursu instruktorskiego wg. metody Agaty Malchrowicz posiadam wiedzę jak bezpiecznie nauczyć figur i spinów, płynności i swobody ich wykonywania, łączenia w kombinacje i choreografie. Dodatkowo chętnie dbam o rozwój, motywację oraz pewnośc siebie kursantek! 😉

ZUZA

Moja przygoda z pole dance trwa już ponad 3 lata,a z każdym miesiącem zwiększa się dokładność ćwiczeń.  Osiąganie progresu w tym sporcie stało się moja pasją którą chętnie dzielę się z moimi kursantami aby mogli odkrywać swoje najlepsze strony. Uwierzyć że potrafią. Aby zacząć trenować pole dance najważniejsze jest pozytywne myślenie. Ja w pole dance uwielbiam to że wzmocniło moje ciało. W treningach stosuje elementy yogi oraz street workoutu ktory podobnie jak rurka jest sportem kalinistycznym budującym siłę na bazie własnego ciała. 

ANIA

Taniec jest obecny w moim życiu od najmłodszych lat. Eksperymentowałam z wieloma dyscyplinami sportowymi, ale to Pole dance skradł moje serce na dłużej. Zainteresowałam się nim 3 lata temu i od tej pory stał się moją największą pasją.  Moim marzeniem i celem jest zarażanie innych miłością do tej dyscypliny. Chciałabym pokazać, jak rozwijać ciało i umysł, zwiększa siłę i elastyczność mięśni, pozwala pokonywać własne słabości i bariery, wydobywa wdzięk i kobiecość, a przede wszystkim daje satysfakcję i dostarcza rozrywki w zwykłej codzienności. Regularnie uczestniczę w warsztatach, aby bezustannie się rozwijać i móc przekazywać wiedzę w efektywny i bezpieczny sposób a także dzielić się nieprzeciętnymi figurami i trikami.