Infinity Pole Dance

Poznaj naszą kadrę

OLGA

Pochodzę z Ukrainy. Taniec to moja wielka pasja. Uwielbiam bardziej zmysłowe ruchy dlatego prowadzę zajęcia również z Exotic pole dance. 

KAROLINA

Moja przygoda z pole dance trwa już ponad 3 lata,a z każdym miesiącem zwiększa się dokładność ćwiczeń.  Osiąganie progresu w tym sporcie stało się moja pasją którą chętnie dzielę się z moimi kursantami aby mogli odkrywać swoje najlepsze strony. Uwierzyć że potrafią. Aby zacząć trenować pole dance najważniejsze jest pozytywne myślenie. Ja w pole dance uwielbiam to że wzmocniło moje ciało.

ANIA

Taniec jest obecny w moim życiu od najmłodszych lat. Eksperymentowałam z wieloma dyscyplinami sportowymi, ale to Pole dance skradł moje serce na dłużej. Zainteresowałam się nim 3 lata temu i od tej pory stał się moją największą pasją.  Moim marzeniem i celem jest zarażanie innych miłością do tej dyscypliny. Chciałabym pokazać, jak rozwija ciało i umysł, zwiększa siłę i elastyczność mięśni, pozwala pokonywać własne słabości i bariery, wydobywa wdzięk i kobiecość, a przede wszystkim daje satysfakcję i dostarcza rozrywki w zwykłej codzienności. Regularnie uczestniczę w warsztatach, aby bezustannie się rozwijać i móc przekazywać wiedzę w efektywny i bezpieczny sposób, a także dzielić się nieprzeciętnymi figurami i trikami.