Infinity Pole Dance

Poznaj naszą kadrę

ASIA

Sport był zawsze obecny w moim życiu. Na zajęcia pole dance trafiłam dwa lata temu. Po niecałym roku wzięłam udział w swoich pierwszych zawodach, później już cieżko było przestać 😉 W pole dance uwielbiam stronę siłową. Na swoich treningach chciałabym pokazać, że swoją pracą można wiele osiągnąć, a przede wszystkim mieć z tego dobrą zabawę oraz pokonywać swoje słabości. Cały czas staram się rozwijać startując w zawodach oraz szkoląc się u najlepszych (udział w warsztatach z m. in. Klaudią Nowak, Malwiną Ginter-Stenką, Bereniką Nienadowską, Iwoną Drzymałą, Anitą Kalewską oraz Aleksandrą Sadowską, udział w Summer Intensive School). Moje osiągnięcia: Finalistka kat. Open Mix I Zawodów Pinup Pole Dance Studio 2017, 3 miejsce kat. Amatorzy Pole Art Experience 2018, 4 miejsce kat. Duety Vertical Fit Championship, 4 miejsce kat. Double Trouble II Zawody Pinup Pole Dance Studio.

INEZ

Trenuję Pole Dance pare lat nieustannie się rozwijając. Uczestniczyłam w wielu warsztatach, ucząc się od najlepszych. Jest to dla mnie pasja, którą chcę zarażać innych. Studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku sport. Jestem trenerką personalną z certyfikatami z zakresu m.in. treningu siłowego, mobility. Oprócz Pole Dance trenuję także podnoszenie ciężarów. 
Dzięki skurpulatnie zdobywanej wiedzy z mechaniki apratu ruchu zajęcia ze mną są efektywne i bezpieczne.
 

ANIA

Pole dance stał się moja pasją niedługo po wieloletniej przygodzie z innymi stylami tańca takimi jak hip hop, dancehall oraz twerk. Sztukę sportu przy drążku wciąż doskonale pod okiem najlepszych  instruktorów. Dzięki ukończeniu kursu instruktorskiego wg. metody Agaty Malchrowicz posiadam wiedzę jak bezpiecznie nauczyć figur i spinów, płynności i swobody ich wykonywania, łączenia w kombinacje i choreografie. Dodatkowo chętnie dbam o rozwój, motywację oraz pewnośc siebie kursantek! 😉

ZUZA

Moja przygoda z pole dance trwa już ponad 3 lata,a z każdym miesiącem zwiększa się dokładność ćwiczeń.  Osiąganie progresu w tym sporcie stało się moja pasją którą chętnie dzielę się z moimi kursantami aby mogli odkrywać swoje najlepsze strony. Uwierzyć że potrafią. Aby zacząć trenować pole dance najważniejsze jest pozytywne myślenie. Ja w pole dance uwielbiam to że wzmocniło moje ciało. W treningach stosuje elementy yogi oraz street workoutu ktory podobnie jak rurka jest sportem kalinistycznym budującym siłę na bazie własnego ciała. 

MAŁGORZATA

Dyplomowany instruktor dancehallu. Miłośnik tańca i kultury, ciągle jeździ po świecie szkolić się od najlepszych. Stały bywalec jamajskiej wyspy, by czerpać jak najwięcej ze źródła i pogłębiać wiedzę o kulturze u samych jej twórców.